ART / Lithographs / Graphic art 15781005
nr 1578 1005
Frank Olsson
(f. 1954), Sverige
Frank Olsson (b. 1954), Sweden. "Backstadge". Signed, dated 3/54. Hälsning a tergo: "För den goda saken! /Frank". Giclée. Sheet: 50x23 cm, outer dimensions including frame: 52x25 cm. Skänkt av gallerist Juha Sulila,
GRAPHIC ART, "Backstadge". Signerad, daterad 3/54. Hälsning a tergo: "För den goda saken! /Frank". Gicléetryck. Bladets mått: 50x23 cm, yttermått inklusive ram: 52x25 cm. Skänkt av gallerist Juha Sulila
Frank Olsson, Swedish sculptor, born 1954.
2000
SEK 1500
Monday November 13 2023
at 16:05:00
350 kr
400 kr
(RESERVE NOT MET)
450 kr
500 kr
(RESERVE NOT MET)
600 kr
600 kr
(RESERVE NOT MET)
700 kr
hidden*
Nov 13
Specialauktion för Stadsbrudskåren
Read more about Specialauktion för Stadsbrudskåren